«ԿԱՄՈՒՐՋ» ՈՒՎԿ ՓԲԸ-ն իրականացնում է կրեդիտավորման ընդհանուր ծախսի վերադարձման հետ կապված գործողություններ
07.12.2022
Հայտնում ենք, որ «ԿԱՄՈՒՐՋ» ՈՒՎԿ ՓԲԸ-ն իրականացնում է կրեդիտավորման ընդհանուր ծախսի վերադարձման հետ կապված գործողություններ` համաձայն «Սպառողական կրեդիտավորման մասին» ՀՀ օրենքի և ՀՀ կենտրոնական բանկի նորմատիվ իրավական ակտերի դրույթների: Կրեդիտավորման ընդհանուր ծախսի հետվերադարձից օգտվում են միայն այն սպառող վարկառուները, որոնք ժամկետից շուտ կատարել են վճարումները և միաժամանակ, որոնց դեպքում կրեդիտավորման ընդհանուր ծախսը ենթակա է նվազեցման` համաձայն ՀՀ գործող օրենսդրության: Ընդհանուր ծախսի մեջ ներառվող, ինչպես նաև չներառվող վճարները սահմանվում են օրենքով և ՀՀ կենտրոնական բանկի նորմատիվ իրավական ակտերով:
Հարցերի կամ մանրամասն տեղեկատվության համար կարող եք այցելել Ընկերության մասնաճյուղեր (մասնաճյուղերի հասցեները նշված են սույն կայքում` https://kamurj-web.vercel.app/hy/branches կամ կապ հաստատել Ընկերության հետ.
Հեռախոս՝ (+374 11) 27 00 00, (+374 60) 51 00 00
Էլ. հասցե՝ info@kamurj.am
ԱՅԼ ՆՈՐՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐ
ԱՎԵԼԻՆ
«ԿԱՄՈՒՐՋ» ՈՒՎԿ ՓԲԸ-Ի ՊԱՐՏԱՏՈՄՍԵՐԸ ՑՈՒՑԱԿՎԵԼ ԵՆ ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՖՈՆԴԱՅԻՆ ԲՈՐՍԱՅՈՒՄ
ՀԱՏՈՒԿ ԱՌԱՋԱՐԿ «ԿԱՄՈՒՐՋ» ՈՒՎԿ-Ի ԿՈՂՄԻՑ ՎԱՐԿԵՐԻ ՏԵՂԱՓՈԽՄԱՆ ՀԱՄԱՐ
«ԿԱՄՈՒՐՋ» ՈՒՎԿ ՓԲԸ-Ն 1 ՕՐՈՒՄ ԱՄԲՈՂՋՈՒԹՅԱՄԲ ՏԵՂԱԲԱՇԽԵԼ Է 1 ՄԻԼԻԱՐԴ ՀՀ ԴՐԱՄԻ ՊԱՐՏԱՏՈՄՍԵՐԸ
«ԿԱՄՈՒՐՋ» ՈՒՎԿ ՓԲԸ-Ն ՀԱՅՏԱՐԱՐՈՒՄ Է 1 ՄԻԼԻԱՐԴ ՀՀ ԴՐԱՄԻ ՊԱՐՏԱՏՈՄՍԵՐԻ ԹՈՂԱՐԿՄԱՆ ՄԱՍԻՆ
«ԿԱՄՈՒՐՋ» ՈՒՎԿ ՓԲԸ-Ն ԱՌԱՋԱՐԿՈՒՄ Է ՁԵՌՔ ԲԵՐԵԼ ՊԱՐՏԱՏՈՄՍԵՐ` ԿԱՅՈՒՆ ԵԿԱՄՏԻ ՊԱՐԶ ԵՒ ՎՍՏԱՀԵԼԻ ՃԱՆԱՊԱՐՀ
«ԿԱՄՈՒՐՋ» ՈՒՎԿ-Ն ՃԱՆԱՉՎԵԼ Է «2025 ԹՎԱԿԱՆԻ ԼԱՎԱԳՈՒՅՆ ՄԻԿՐՈՖԻՆԱՆՍԱԿԱՆ ԸՆԿԵՐՈՒԹՅՈՒՆԸ ՀԱՅԱՍՏԱՆՈՒՄ»՝ ԸՍՏ GLOBAL BUSINESS OUTLOOK AWARDS ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ ՄՐՑԱՆԱԿԱԲԱՇԽՈՒԹՅԱՆ
«ԿԱՄՈՒՐՋ» ՈՒՎԿ ՓԲԸ-Ն «ԱՐԵՆԻ ԳԻՆՈՒ ՓԱՌԱՏՈՆ 2025»-Ի ԳԼԽԱՎՈՐ ԳՈՐԾԸՆԿԵՐՆ Է
«ԿԱՄՈՒՐՋ» ՈՒՎԿ ՓԲԸ-Ն 2-ՐԴ ՏԱՐԻՆ ԱՆԸՆԴՄԵՋ ՃԱՆԱՉՎԵԼ Է ԼԱՎԱԳՈՒՅՆ ՄԻԿՐՈՖԻՆԱՆՍԱԿԱՆ ԾԱՌԱՅՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐ ԱՌԱՋԱՐԿՈՂ ԸՆԿԵՐՈՒԹՅՈՒՆԸ ՀԱՅԱՍՏԱՆՈՒՄ` ԸՍՏ GLOBAL BANKING & FINANCE REVIEW-Ի
«ԿԱՄՈՒՐՋ» ՈՒՎԿ ՓԲԸ. ԼԱՎԱԳՈՒՅՆ ՄԻԿՐՈՖԻՆԱՆՍԱԿԱՆ ԾԱՌԱՅՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐ ԱՌԱՋԱՐԿՈՂ ԸՆԿԵՐՈՒԹՅՈՒՆԸ ՀԱՅԱՍՏԱՆՈՒՄ՝ ԸՍՏ GLOBAL BANKING & FINANCE REVIEW-Ի
Ընկերությունը պատասխանատվություն չի կրում իր կայքում հղում արած այլ ինտերնետային կայքերի բովանդակության ստույգության և արժանահավատության, այնտեղ տեղադրված գովազդների համար: Ընկերությունը պատասխանատվություն չի կրում նաև այդ կայքերում տեղադրված տեղեկատվության օգտագործման հնարավոր հետևանքների համար: Հայերեն և անգլերեն լեզուներով հրապարակված տեղեկատվության միջև անհամապատասխանության դեպքում անհրաժեշտ է հիմնվել հայերեն տարբերակի վրա:
«ԿԱՄՈՒՐՋ» ՈւՎԿ ՓԲԸ-ն վերահսկվում է ՀՀ Կենտրոնական բանկի կողմից: ©2026 Բոլոր իրավունքները պաշտպանված են

“KAMURJ” UCO CJSC carries out activities related to the return of the total cost of crediting
We announce that "KAMURJ" UCO CJSC carries out activities related to the return of the total cost of crediting according to the provisions of the Law of the Republic of Armenia "On Consumer Credit" and the normative legal acts of the Central Bank of the Republic of Armenia.
This opportunity is only for those borrowers who have made payments of consumer loans ahead of schedule; in the case of which, the total cost of crediting is subject to reduction according to the current RA legislation. Fees that are included in the total cost, as well as those that are not included, are defined by the law and the normative legal acts of the Central Bank of the Republic of Armenia.
For questions or detailed information, you can visit the Company's branches (the addresses of the branches are indicated on this website: https://kamurj.am/branches.html) or contact the Company.
Telephone number: (+374 11) 27 00 00, (+374 60) 51 00 00
Email address: info@kamurj.am
OTHER NEWS
MORE
“KAMURJ” UCO CJSC’S BONDS WERE LISTED ON THE ARMENIA STOCK EXCHANGE
SPECIAL OFFER BY "KAMURJ" UCO FOR LOAN REFINANCING
“KAMURJ” UCO CJSC FULLY ALLOCATES AMD 1 BILLION IN BONDS IN JUST 1 DAY
“KAMURJ” UCO CJSC ANNOUNCES THE ISSUANCE OF AMD 1 BILLION IN BONDS
"“KAMURJ” UCO CJSC OFFERS THE OPPORTUNITY TO PURCHASE BONDS — A SIMPLE AND RELIABLE WAY TO EARN A STABLE INCOME
“KAMURJ” UCO RECOGNIZED AS THE BEST MICROFINANCE COMPANY IN ARMENIA 2025 BY GLOBAL BUSINESS OUTLOOK AWARDS
“KAMURJ” UCO CJSC – GENERAL PARTNER OF THE ARENI WINE FESTIVAL 2025
“KAMURJ” UCO CJSC, FOR THE SECOND YEAR IN A ROW, HAS BEEN RECOGNIZED AS THE BEST COMPANY OFFERING MICROFINANCE SERVICES IN ARMENIA ACCORDING TO GLOBAL BANKING & FINANCE REVIEW
“KAMURJ” UCO, CJSC. “BEST MICRO FINANCE COMPANY ARMENIA 2022” ACCORDING TO THE GLOBAL BANKING & FINANCE REVIEW
+ 374 11 27 00 00
info@kamurj.am
11 Kalents St., Yerevan 0033, RA
The Company is not responsible for the accuracy or reliability of the content of other websites linked from its website, or for any advertisements published therein. The Company is also not responsible for any possible consequences arising from the use of information available on such websites. In case of any discrepancies between the Armenian and English versions, the Armenian version shall prevail.
“KAMURJ” UCO CJSC is regulated by the Central Bank of the Republic of Armenia © 2026 All rights reserved